چگونه یک محتوای یونیک و سئو شده تولید کنیم؟

تیم تحریریه عصرینو
22 مرداد 1399
محتوای یونیک و سئو شده

تولید محتوای یونیک و سئو شده

محتوای یونیک و سئو شده اصطلاحی است که مربوط به بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است. یعنی محتوا اصل است و در هیچ کجای دیگر کپی نمی شود. تولید محتوای یونیک و سئو شده نقش مهمی در رتبه بندی جستجو دارد زیرا الگوریتم های جستجو محتوای یونیک را بسیار بالا ارزیابی می کنند و در عین حال می توانند وب سایت‌ها را برای ارسال مطالب تکراری مجازات کنند.

  روش تولید محتوای یونیک و سئو شده برای تولید محتوای یونیک و سئو شده همه آنچه که در این مطلب به شما اموزش می دهیم را به خاطر بسپارید:  

  • مخاطب هدف را در خاطر داشته باشید

  هرکسی که ویدیو یا محتوای نوشتاری منتشر کند، باید مخاطب مورد نظر را در ذهن خود نگه دارد. تعیین اینکه چه کسی به محتوا دسترسی پیدا می کند، به نویسنده متن این امکان را می دهد که متن های خود را مطابق با خواسته کاربر بنویسد.  

  • ایده ایجاد کنید

  به ایده هایی فکر کنید که ممکن است دیگران در نظر نگرفته باشند. استفاده از كاغذ و قلم برای ترسیم نقشه های ذهن برای جریان اندیشه، رویكردی مناسب است. می توانید از چیزهای کوچک الهام بگیرید. همینطور زندگی روزمره می تواند ایده های جدیدی را برای یک فیلمنامه پست یا ویدیویی اصلی کامل کند.

ایده گرفتن برای تولید محتوا  بهترین روش، نگه داشتن ژورنال است. نوشتن ایده ها در هنگام رسیدن به آن‌ها بهترین راه برای به یاد آوردن فلاش‌های درخشان است که به ذهن می رسد. چه یادداشت، چه نقاشی یا doodling، یک ژورنال راهی عالی برای ثبت ایده ها و الهامات است. 

تحقیقات کاملی انجام دهید

 هیچ نکته ای وجود ندارد که وقت و تلاش زیادی را در یک پست بگذارید تا دریابید که شخصی قبلاً کاری مشابه انجام داده است. کار دیگر از رقابت خارج نخواهد شد. قبل از نوشتن وقت خود را آنلاین بگذرانید تا مطمئن شوید که محتوای مورد نظر یونیک و سئو است. برای vlogger ها، فیلم ها را به صورت آنلاین بررسی کنید تا مطمئن شوید محتوای مورد نظر پوشش داده نشده است. مبحث انتخاب شده را به Google کنید و ببینید چه نتیجه ای در آنجا وجود دارد.

عمیق تر به رقابت بپردازید عوامل مختلفی وجود دارد که باید در نظر بگیرید که آیا این موضوع قبلاً در مقاله‌ها و پست‌های دیگر پوشیده شده است یا خیر. تاریخ مقاله یا ارسال آنلاین را بررسی کنید. اگر چند ساله باشد، نویسنده این فرصت را دارد که دیدگاه به روز شده ای را ارائه دهد.به طور عینی به کیفیت محتوا نگاه کنید.

یک نویسنده ممکن است احساس کند که فرصتی برای تولید قطعه بهتر برای پیشی گرفتن از اثر موجود وجود دارد و این فرصت را به خود بدهد برای نوشتن یک محتوای بهتر و در نهایت کلمات کلیدی مرتبط را تعیین کنید و در مورد نحوه ارائه مطالب تصمیم بگیرید.

خدمات مرتبط :

اهمیت سئو

مقالات مرتبط

طراحی سایت

اینستاگرام ما را در اینستاگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

مطالب مرتبط

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی و ارائه خدمات بهتر به بیماران هدف اصلی از طراحی یک سایت درمانی و پزشکی، ...
تیم تحریریه عصرینو
05 مرداد 1399
شرکت طراحی سایت

سکویی به سمت موفقیت ( شرکت طراحی سایت )

در هر کسب و کاری که باشید، و یا اگر قصد شروع یک کسب و کار را ...
تیم تحریریه عصرینو
26 بهمن 1399
تعرفه سئو سایت

انواع تعرفه سئو سایت و اصول قیمت‌دهی

این روزها یکی از دغدغه‌­های اصلی صاحبان سایت، آگاهی از تعرفه سئو سایت برای اقدام به‌منظور بهینه­‌سازی ...
تیم تحریریه عصرینو
05 اردیبهشت 1400
این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس