چگونگی طراحی سایت پزشکی

تیم تحریریه عصرینو
10 شهریور 1399
طراحی سایت پزشکی

وب سایت پزشکی به عنوان دفتر مجازی شناسایی می شود، تصویری دیجیتالی از مجموعه کارهای شما سبب جذب بیماران بیشتر به سمت مطب و یا کلینیک شما می شود. با طراحی یک سایت پزشکی و استفاده از یک طراحی مناسب برای سایت خود درآمد بیشتری کسب کنید. طبق مطالعات انجام شده 80 درصد از کاربران اینترنت اطلاعات مراقبت های بهداشتی را بصورت آنلاین جستجو می کنند.

به همین دلیل، درک قدرت اینترنت به عنوان ارائه دهنده خدمات درمانی در تلاش برای دستیابی به بخش بسیار وسیع تری از مشتری مورد نظر خود مهم است تا  اینکه مشتری های بیشتری را به سمت خود جذب و حفظ کنید. در مورد طراحی وب سایت پزشکی خود، مواردی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.در این مقاله نکات لازم برای طراحی وب سایت‌های پزشکی را به شما آموزش می دهیم.

در ابتدا این 7 نکته را به خاطر بسپارید:

7 نکته اساسی در طراحی سایت پزشکی

  نکته 1: طراحی شما باید مخاطبان خاص شما را هدف قرار دهد نکته 2: طرح خود را ساده و شفاف نگه دارید نکته 3: برای نمایش اطلاعات اصلی از صفحه اول وب استفاده کنید نکته 4: برای تعامل با بیماران در طراحی وب سایت پزشکی از راه ارتباطی غافل نشوید نکته 5: اجازه دهید وب سایت شما واقعیت عمل شما را بیان کند نکته 6: با یک طراحی وب که در عین حال در در زمینه بهداشت و درمان تخصص کار کنید نکته 7: محتوای ارزشمند خودتان را به موتورهای جستجوی اضافه کنید و به بیماران آموزش دهید

همه آنچه که برای طراحی سایت پزشکی باید بدانید!

  باید از یک طرح ساده و در عین حال آسان استفاده کنید تا کاربر برای بدست آوردن اطلاعات لازم نباشد بین صفحات متعدد و زیادی جا به جا شود تا اینکه اطلاعاتی که لازم دارد را بدست آورد برای اینکار شما نیاز به داشتن یک سیستم ناوبری بصری دارید که باعث می شود تا بتواند بتوانند بدون نیاز به پرش از یک برگه به ​​برگه دیگر، اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کند.

راه ارتباطی بین خود و کاربران قرار دهید از طریق ایمیل، واتساپ، فیسبوک، تلگرام و یا ….. و ارتباط را تشویق کنید و به سؤالات کاربران سایت‌تان به موقع پاسخ دهید. دیگر در این قسمت ایده  اعتماد کاربران به سایت مطرح است. هنگامی که کاربر به شما اعتماد کرد، به احتمال زیاد در اکثر موارد پزشکی مرتبط به سایت شما مراجعه می کند و همینطور شما را به دیگران معرفی می کند.

لطفاً مراقب باشید این نکته باشید و با استفاده از انواع جنبه های طراحی وب سایت پزشکی سبکی از رنگ های ناراحت کننده یا چیزهای کم اهمیت استفاده نکنید. به عنوان مثال، می توانید از رنگ های خنثی مانند سبز روشن، برنزه و یا آبی و…. که همه با سلامتی همراه هستند و هم جنبه ناراحتی ندارند استفاده کنید. سرعت سایت خود را بالا ببرید از استفاده کردن موارد اضافی که باعث کم شدن سرعت می شود مانند فلش، انیمیشن و چند رسانه‌ای خودداری کنید و در نهایت سعی کنید با استفاده کردن از فضا های خالی و سفید وب سایت جلوه بصری زیبایی به آن بدهید و در ذهن کاربر ماندگار شوید.

خدمات مرتبط :

طراحی سایت

مقالات مرتبط

طراحی موشن گرافی

اینستاگرام ما را در اینستاگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

مطالب مرتبط

سئو محلی

سئو محلی برای این 5نوع کسب وکار بیشترین کارایی و منفعت را دارد

سئوی جهانی یک راه انقلابی برای بدست آوردن امکان دیده شدن در بستر اینترنت است که در ...
تیم تحریریه عصرینو
18 دی 1400
ارتباط سئو با دیجیتال مارکتینگ

رشد و پیشرفت در کسب و کار ها و ارتباط سئو با دیجیتال مارکتینگ

 بسیاری از افراد سئو و بازاریابی دیجیتال را اصطلاحاتی مترادف می دانند. اما در واقع این دو ...
تیم تحریریه عصرینو
09 اردیبهشت 1401
تولید محتوا در اینستاگرام

برای تولید محتوا در اینستاگرام به یک حرفه‌ای تبدیل شوید!

به یک حرفه‌ای برای تولید محتوا در اینستاگرام تبدیل شوید! اینستاگرام این روزها دیگر یک فضای سرگرمی نیست، ...
تیم تحریریه عصرینو
14 تیر 1400