چگونه بازدید سایت خود را افزایش دهیم؟

تیم تحریریه عصرینو
26 خرداد 1399
بازدید سایت

چگونه بازدید وبسایت را بالا ببریم؟

همانطور که می دانید با پیشرفت تکنولوژی و بیشتر شدن دغدغه های  زندگی، افراد تمایل بیشتری به انجام دادن کارهای اینترنتی نشان داده اند. در این میان افرادی هستند که وب سایتی را مدیریت می کنند.

اگر شما هم  با کارهای اینترنتی سرو کار داشته باشید می دانید که یکی از دغدغه های مدیران وب سایت ها این است که چگونه تعداد بازدید سایت افرایش پیدا کند و یا به اصطلاح  چگونه آمار بازدید سایت را  افزایش دهند تا به حدی که سایت  آن ها  به صفحه اول گوگل بیاید. البته که این هدف دست نیافتنی نیست، اما برای رسیدن به آن شما ملزم به رعایت چندین نکات هستید.

اگر شما در حال راه طراحی یک سایت می‌‌ باشید، بهتر است بدانید که باید فردی کاملا صبور باشید، زیرا برای آنکه امتیاز را بالا ببریم ‌و مخاطب زیادی از آن دیدن کند، مستلزم صبر، حوصله و پشتکار است و شما نمیتوانید انرا‌ یک شبه و یا حتی در‌عرض یک ماه تبدیل به سایتی  پربازدید کنید.

ترفند های افزایش بازدید سایت/ وب سایت

دراینحا مواردی را بازگو می کنیم که بدانید چگونه بازدید سایت خود را افرایش دهید.

  • موضوع سایت: قبل از آنکه شروع به کار کنید و سایتی را ایجاد کنید، باید یک موضوع جذاب را برای عنوان سایت انتخاب کرده تا در حیطه آن فعالیت خود را آغاز کنید. از این مرحله به آسانی نگذرید.

زیرا اگر موضوعاتی را انتخاب کنید که مورد علاقه تعداد بیشتری از افراد باشد، آن زمان  است که می توان گفت که در همین آغاز شروع به  کار، شما یک پرش مثبت کوچک در جهت افزایش بازدید سایت  داشته اید. زیرا مخاطب خودش به دنبال مطالبی است که مورد نیاز آن  می باشد

  • عنوان سایت: انتخاب یک عنوان مناسب برای  سایت  از موارد تاثیر‌گذار در افزایش بازدید سایت است. شما باید یک عنوان و تیتر مناسب، جذاب و در عین حال کوتاهی برای موضوعات خود انتخاب کنید.

اگر عنوان سایت شما جذاب باشد ولی طولانی باشد، احتمالا مخاطب از خواندن آن صرف   نظر می کند. و یا بالعکس اگر عنوان سایت، کوتاه باشد اما در مقابل دارای تیتر جذابی نباشد مخاطب سریع از آن عبور می کند. زیرا مخاطب تنها با چند کلیک ساده و ظرف چند دقیقه  می تواند به راحتی به سایت های دیگر دسترسی پیدا کند. بنابراین شما باید توجه خاصی به تیتر و تبلیغات هدفمند و عنوان های خود داشته باشید. چرا که امروزه  دنیای اینترنتی تبدیل به یک میدان رقابتی شده است. خدمات مرتبط :

  • طراحی سایت پزشکی
  • طراحی سایت فروشگاهی

مقالات مرتبط سایت عصری نو :

  • ۴ استراتژی برای افزایش سریع فروش اینترنت

اینستاگرام ما را در اینستاگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − پنج =

مطالب مرتبط

ترفندهای مدیریت اینستاگرام فروشگاه های اینترنتی

ترفندهای مدیریت اینستاگرام فروشگاه های اینترنتی

شبکه اجتماعی اینستاگرام که تحت مالکیت شرکت فیس‌بوک حجم بسیار زیادی از فضای مجازی در تسخیر خود ...
تیم تحریریه عصرینو
02 تیر 1401
قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت ، قلکی برای سرمایه‌گذاری است

وب‌سایت با گسترش کسب و کار‌های اینترنتی در دنیای امروزه دیگر نمی‌توان با استفاده از روش‌های سنتی شروع ...
تیم تحریریه عصرینو
22 بهمن 1399

سئو سایت به همراه معرفی راهکار و روش های آن

بسیار پیش آمده است که با کسانی روبرو شده ایم که تصور می کنند با خرید هاست ...
تیم تحریریه عصرینو
12 آذر 1399