طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت عصری نو با تمرکز بر بازاریابی اینترنتی برایتان این امر مهم را انجام خواهد داد. دغدغه های پس از طراحی سایت شما را بررسی و با ارائه راهکار ها، شما را وارد دنیای وب می کنیم.

با عصری نو فقط به کنترل رشد تجارت خود فکر کنید. عصری نو با تمرکز بر بازاریابی اینترنتی برایتان این امر را انجام خواهد داد.

دغدغه های شما را بررسی و با ارائه راهکار ها، شما را وارد دنیای وب می کنیم. اگر به دنبال یک وبسایت ساده هستید، ما گزینه خوبی نیستیم طراحی در عصری نو به همراه پکیج بازاریابی اینترنتی ارائه می شود چون عقیده داریم با رشد شما، رشد می کنیم و نمی توانیم طراحیهای ناموفق را در کارنامه خود بپذیریم.

تمامی سایتهایی که در عصری نو طراحی می شوند، به روز ترین نکات سئو فنی در معماری سایت رعایت می شود و در همه قرارداد ها تعداد حداقل ۵۰ عدد تولید محتوای اختصاصی کسب و کارتان به همراه درج آنها در سایت، به صورت هدیه می باشد تا آشتی سایت شما با گوگل تضمین شود.

با عصری نو فقط به کنترل رشد تجارت خود فکر کنید!

نکات سرنوشت ساز در طراحی سایت:

  • رعایت سئو فنی در طراحی سایت اگر سایتی که برایتان طراحی می شود، نکات سئو فنی در آن رعایت نشود، پروژه طراحی شما به نتیجه مطلوب نخواهد رسید.
  • کد نویسی اختصاصی در طراحی سایت : اینکه از سی ام اس های آماده (مزیت: ارزان بودن) استفاده نمایید یا اینکه از پایه سایت شما کد نویسی اختصاصی(ارزان نیست) شود، بسته به نوع استفاده ای که از سایت طراحی شده میخواهید ببرید. مهم است. یکی از مهمترین علت های تفاوت قیمت نیز همین است.
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته پس از انجام کار وقتی طراحی سایت خودتان را به شرکتی می سپارید، کیفیت پشتیبانی و پاسخگویی بعد از طراحی در سال های آتی برایتان پر رنگ خواهد بود. در این راستا عصری نو افتخار پشتیبانی ۲۴ ساعته را دارد.
  • کیفیت کد نویسی در طراحی سایت : شاید این بحث برایتان کمی فنی باشد ولی توجه نمایید که کد نویسی ها و کیفیت آنها با هم فرق میکنند و به همان نسبت نیز موفقیت سایت طراحی شده شما تحت تاثیر کیفیت کد ها می باشد.
  • طراحی قالب : بحث ظاهر سایت و قالب دوست داشتنی در طراحی سایت بسیار مهم هست. همانطور که در بازار سنتی کیفیت کاتالوگ و طرح روی آن بسیار مهم هست.
  • تکمیل پروپوزال در طراحی : حتما حتما حتما! اگر ایده ایی دارید و میخواهید برای آن ایده سایت طراحی نمایید، قبل از اینکه بخواهید شروع شود، پروپوزال خود را با جزییات تکمیل نمایید.
    • در عصری نو باتوجه به اهمیت این موضوع، بعد از قرارداد بر روی پروپوزال شما جلسات متعددی تشکیل خواهد شد و درنهایت پیش نهادات به شما ارائه خواهد شد تا در صورت تایید برای اجرا اقدام شود. (پیش نهاداتی شامل تغییر در برخی قسمت های پروپوزال، بهترین قالب و بهترین تجربه کاربری در طراحی )
این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس