بررسی هزینه های لازم برای سئو سایت

استراتژی های مختلف سئوی سایت

همانطور که مطلع هستید بودن در اولین صفحه گوگل به اصطلاح رعایت سئو، باعث افزایش ترافیک سایت و درنهایت بالا رفتن میزان درآمد شما خواهد شد. دراین میان، درنظر گرفتن بودجه و به عبارتی هزینه سئو، برای رسیدن به این مهم سیاستی است که اغلب صاحبان مشاغل درپیش خواهند گرفت. لازم است به اطلاعتان برسانیم که در بسیاری از مشاغل، داشتن یک سایت برای رسیدن به سود بیشتر به تنهایی کافی نیست. بنابراین برای دیده شدن و جذب مشتری بیشتر، بهینه سازی سایت و داشتن رتبه¬ی مناسب و خوب در موتور جستجوی گوگل امری مهم و ضروری تلقی می¬شود. پس با استفاده از سئو و صرف بودجه و هزینه سئو سایت، همواره می¬توان ترافیک سایت خود را بالا برده و در نتیجه به بازدهی و سوددهی بالا دست پیدا کرد. لازم به ذکر است که بسیاری از کسب و کارها برای بهینه سازی سایت، به استفاده از کلمات کلیدی خاص تکیه کرده و استراتژی بهینه سازی براساس کلمه کلیدی را در پیش خواهند گرفت که توجه به استراتژی¬های مشاغل مختلف در این هدف می¬تواند متفاوت باشد.

معیار های تعیین کننده هزینه سئوی کلمات کلیدی مختلف

  • هرچه طول کلمه¬ای که انتخاب می¬کنید کوتاه¬تر باشد، هزینه سئو آن بیشتر خواهد شد.
  • دومین معیار بعد از انتخاب کلمه کلیدی، در نظر گرفتن سایت¬های رقیب می¬باشد.
  • در نظر گرفتن رتبه سایت در گوگل، قرار گرفتن در صفحه اول تا دهم نتایج جستوجوی گوگل، به جهت داشتن اعتبار، هزینه¬ی سئوی کمتری را به دنبال خواهد داشت

هزینه و خدمات و بهینه سازی سئو در پلن های مختلف

خدمات، بهینه سازی سایت در سه پلن سئوی طلایی، نقره ای و برنز، با تعرفه و هزینه سئو مختلف، برای مشتریان و کاربران گرامی در نظر گرفته شده است. خدمات ارائه شده توسط پلن برنز، شامل مواردی چون تحقیق و جستجو در رابطه با کلمات کلیدی متناسب با کسب و کار مشتری، استفاده از کلمات کلیدی در صفحات اولیه سایت، آموزش حضوری یا غیر حضوری روش های بهینه سازی سایت، تولید محتوا مختص سایت شما، تعیین استراتژی و عناوین تولید محتوا، اعمال دسکرییپشن و سئو تگ، اعمال سئو در عناوین، مطالب اصلی و هدینگ ها، ثبت سایت در دایرکتوری های معتبر، اعمال سئو بر لینک های داخلی سایت و در نهایت درج آگهی در وبسایت کسب و کار شما می باشد.

هزینه سئو در پلن نقره ای با تعرفه متفاوت و مناسب تر از پلن قبلی، شامل تمامی خدمات و بهینه سازی پلن برنز به علاوه ارائه و انجام تولید محتوای سئو شده برای انواع شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، یوتوب، توییتر و آپارات، کنترل وبمستر و افزایش رتبه شما در گوگل، اعمال سئوی فروم مرتبط با حرفه شما، ایجاد و بهینه سازی فایل ربات تکست در محتوا، اعمال سئوی بک لینک و وبلاگ مارکتینگ می باشد. خدمات بهینه سازی سایت ارائه شده توسط پلن و پک طلایی، به مراتب جامع تر و هزینه بر نسبت به دو پلن قبلی بوده و تمامی مواردی که پیش تر به آن اشاره شد را شامل می شود. علاوه براین با اضافه شدن پنج مورد کلیدی و اساسی مانند انجام سئو لوکال و سئو محیطی، اصلاحیه قالب سایت از لحاظ سئو و تجربه کاری و اعمال و اصلاح کد نویسی در تولید محتوا می باشد.

 

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس